HW-05-08-T-S-250-SM-TR
Numer produktu DigiKey
HW-05-08-T-S-250-SM-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
HW-05-08-T-S-250-SM-TR
Opis
CONN HDR 5POS 0.1 STACK SMD TIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,100" (2,54mm) Cyna Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HW-05-08-T-S-250-SM-TR Modele
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
0,465" (11,811mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,215" (5,461mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,250" (6,350mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
5
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Cyna
Raster
0,100" (2,54mm)