HW-03-09-G-D-395-SM
Numer produktu DigiKey
HW-03-09-G-D-395-SM-ND
Producent
Numer produktu producenta
HW-03-09-G-D-395-SM
Opis
CONN HDR 6POS 0.1 STACK SMD GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,100" (2,54mm) Złoto Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HW-03-09-G-D-395-SM Modele
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
0,665" (16,891mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,270" (6,858mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,395" (10,033mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
6
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,100" (2,54mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
10,0µin (0,25µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Odstęp między rzędami
0,100" (2,54mm)