HQDP-020-12.00-TTL-TBR-5-B
Numer produktu DigiKey
612-HQDP-020-12.00-TTL-TBR-5-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
HQDP-020-12.00-TTL-TBR-5-B
Opis
CBL ASSM M-M 20PAIR 12" HDR
Szczegółowy opis
40 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na wtyczkę, odwrotnie 1,00' (304,80mm)
Modele EDA/CAD
HQDP-020-12.00-TTL-TBR-5-B Modele
Kategoria
Raster - złącza
0,020" (0,50mm)
Raster - kabla
0,010" (0,25mm)
Seria
Długość
1,00' (304,80mm)