HQDP-020-06.00-TTL-TBR-5-B
Numer produktu DigiKey
612-HQDP-020-06.00-TTL-TBR-5-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
HQDP-020-06.00-TTL-TBR-5-B
Opis
CBL ASSM M-M 20PAIR 6" HDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na wtyczkę, odwrotnie 0,500' (152,40mm, 6,00")
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HQDP-020-06.00-TTL-TBR-5-B Modele
Kategoria
Raster - złącza
0,020" (0,50mm)
Producent
Samtec Inc.
Raster - kabla
0,010" (0,25mm)
Seria
Długość
0,500' (152,40mm, 6,00")