Ilustracja dla HQCD-090-12.00-TEU-SEU-1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HQCD-090-12.00-TEU-SEU-1
Numer produktu DigiKey
612-HQCD-090-12.00-TEU-SEU-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
HQCD-090-12.00-TEU-SEU-1
Opis
CBL ASSM M-F 180POS 12" HDR
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
180 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Krawędź karty na krawędź karty 1,00' (304,80mm)
Modele EDA/CAD
HQCD-090-12.00-TEU-SEU-1 Modele
Kategoria
Raster - złącza
0,020" (0,50mm)
Raster - kabla
0,010" (0,25mm)
Seria
Długość
1,00' (304,80mm)