Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Samtec Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Samtec Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 17
120 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Krawędź karty na krawędź karty 3,33' (1,02m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HQCD-060-40.00-TEU-SEU-1-B
Numer produktu DigiKey
612-HQCD-060-40.00-TEU-SEU-1-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
HQCD-060-40.00-TEU-SEU-1-B
Opis
CBL ASSM M-F 120POS 40" HDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
HQCD-060-40.00-TEU-SEU-1-B Modele
Kategoria
Raster - złącza
0,020" (0,50mm)
Producent
Raster - kabla
0,010" (0,25mm)