Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Samtec Inc.
W magazynie: 3
Arkusz danych
60 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Krawędź karty na krawędź karty 1,50' (457,20mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HQCD-030-18.00-TEU-SEU-1
Numer produktu DigiKey
612-HQCD-030-18.00-TEU-SEU-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
HQCD-030-18.00-TEU-SEU-1
Opis
CBL ASSM HDR M-F 60POS 18"
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HQCD-030-18.00-TEU-SEU-1 Modele
Kategoria
Raster - złącza
0,020" (0,50mm)
Producent
Samtec Inc.
Raster - kabla
0,010" (0,25mm)
Seria
Długość
1,50' (457,20mm)