Ilustracja dla HPW-04-04-T-S-275-300 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HPW-04-04-T-S-275-300
Numer produktu DigiKey
612-HPW-04-04-T-S-275-300-ND
Producent
Numer produktu producenta
HPW-04-04-T-S-275-300
Opis
.200" POWER BOARD STACKER
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,200" (5,08mm) Cyna Otwór przelotowy
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
0,665" (16,891mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,300" (7,620mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,275" (6,985mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość - tylnej części
0,090" (2,286mm)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba pozycji
4
Zakończenie
Lutowany
Raster
0,200" (5,08mm)