Ilustracja dla FW-25-03-F-D-222-065 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FW-25-03-F-D-222-065
Numer produktu DigiKey
FW-25-03-F-D-222-065-ND
Producent
Numer produktu producenta
FW-25-03-F-D-222-065
Opis
CONN HDR 50POS 0.05 STACK SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,050" (1,27mm) Złoto Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FW-25-03-F-D-222-065 Modele
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
0,287" (7,290mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,065" (1,651mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,222" (5,638mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
50
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,050" (1,27mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
3,00µin (0,076µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Odstęp między rzędami
0,050" (1,27mm)