Ilustracja dla FW-25-02-L-D-315-085 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FW-25-02-L-D-315-085
Numer produktu DigiKey
FW-25-02-L-D-315-085-ND
Producent
Numer produktu producenta
FW-25-02-L-D-315-085
Opis
CONN HDR 50POS 0.05 STACK T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,050" (1,27mm) Złoto Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FW-25-02-L-D-315-085 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,085" (2,159mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - wysokość stosu
0,315" (8,000mm)
Seria
Długość - tylnej części
0,075" (1,905mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
50
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,050" (1,27mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
10,0µin (0,25µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Odstęp między rzędami
0,050" (1,27mm)
Bazowy numer produktu
Długość - całkowita wtyku
0,475" (12,065mm)