Ilustracja dla FW-12-05-L-D-525-100-A jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FW-12-05-L-D-525-100-A
Numer produktu DigiKey
612-FW-12-05-L-D-525-100-A-ND
Producent
Numer produktu producenta
FW-12-05-L-D-525-100-A
Opis
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,050" (1,27mm) Złoto Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FW-12-05-L-D-525-100-A Modele
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
0,625" (15,875mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,100" (2,540mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,525" (13,335mm)
Opakowanie
Taca
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
24
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,050" (1,27mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
10,0µin (0,25µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Odstęp między rzędami
0,050" (1,27mm)