Ilustracja dla FW-10-05-F-D-366-100 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FW-10-05-F-D-366-100
Numer produktu DigiKey
FW-10-05-F-D-366-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
FW-10-05-F-D-366-100
Opis
CONN HDR 20POS 0.05 STACK SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,050" (1,27mm) Złoto Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FW-10-05-F-D-366-100 Modele
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
0,466" (11,836mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,100" (2,540mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,366" (9,296mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
20
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,050" (1,27mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
3,00µin (0,076µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Odstęp między rzędami
0,050" (1,27mm)