Ilustracja dla FW-06-03-F-D-303-065 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FW-06-03-F-D-303-065
Numer produktu DigiKey
FW-06-03-F-D-303-065-ND
Producent
Numer produktu producenta
FW-06-03-F-D-303-065
Opis
CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD
Szczegółowy opis
12 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,050" (1,27mm) Złoto Montaż powierzchniowy
Modele EDA/CAD
FW-06-03-F-D-303-065 Modele
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
0,368" (9,347mm)
0,065" (1,651mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,303" (7,696mm)
Opakowanie
Rurka
Liczba pozycji
12
Raster
0,050" (1,27mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
3,00µin (0,076µm)
Odstęp między rzędami
0,050" (1,27mm)