Ilustracja dla FW-04-03-L-D-285-075-A jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FW-04-03-L-D-285-075-A
Numer produktu DigiKey
FW-04-03-L-D-285-075-A-ND
Producent
Numer produktu producenta
FW-04-03-L-D-285-075-A
Opis
CONN HDR 8POS 0.05 STACK SMD
Szczegółowy opis
8 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,050" (1,27mm) Złoto Montaż powierzchniowy
Modele EDA/CAD
FW-04-03-L-D-285-075-A Modele
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
0,360" (9,144mm)
0,075" (1,905mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,285" (7,239mm)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Raster
0,050" (1,27mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
10,0µin (0,25µm)
Odstęp między rzędami
0,050" (1,27mm)