Ilustracja dla FW-04-03-F-D-215-100 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FW-04-03-F-D-215-100
Numer produktu DigiKey
FW-04-03-F-D-215-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
FW-04-03-F-D-215-100
Opis
CONN HDR 8POS 0.05 STACK SMD
Szczegółowy opis
8 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,050" (1,27mm) Złoto Montaż powierzchniowy
Modele EDA/CAD
FW-04-03-F-D-215-100 Modele
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
0,315" (8,000mm)
0,100" (2,540mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,215" (5,461mm)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Raster
0,050" (1,27mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
3,00µin (0,076µm)
Odstęp między rzędami
0,050" (1,27mm)