Ilustracja dla FW-04-01-F-D-480-065 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FW-04-01-F-D-480-065
Numer produktu DigiKey
FW-04-01-F-D-480-065-ND
Producent
Numer produktu producenta
FW-04-01-F-D-480-065
Opis
CONN HDR 8POS 0.05 STACK T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,050" (1,27mm) Złoto Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FW-04-01-F-D-480-065 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,065" (1,651mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - wysokość stosu
0,480" (12,192mm)
Seria
Długość - tylnej części
0,045" (1,143mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
8
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,050" (1,27mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
3,00µin (0,076µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Odstęp między rzędami
0,050" (1,27mm)
Bazowy numer produktu
Długość - całkowita wtyku
0,590" (14,986mm)