Ilustracja dla FW-02-05-F-D-425-200 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FW-02-05-F-D-425-200
Numer produktu DigiKey
FW-02-05-F-D-425-200-ND
Producent
Numer produktu producenta
FW-02-05-F-D-425-200
Opis
CONN HDR 4POS 0.05 STACK SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,050" (1,27mm) Złoto Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FW-02-05-F-D-425-200 Modele
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
0,625" (15,875mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,200" (5,080mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,425" (10,800mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
4
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,050" (1,27mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
3,00µin (0,076µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Odstęp między rzędami
0,050" (1,27mm)