Ilustracja dla FJ-20-R-04.00-4 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FJ-20-R-04.00-4
Numer produktu DigiKey
FJ-20-R-04.00-4-ND
Producent
Numer produktu producenta
FJ-20-R-04.00-4
Opis
CABLE FFC/FPC 20POS 1MM 4"
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Pozycja FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 4,000" (101,60mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FJ-20-R-04.00-4 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Liczba żył
20
Producent
Samtec Inc.
Raster
0,039" (1,00mm)
Seria
Długość
4,000" (101,60mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość - odsłonięte końce
0,157" (4,00mm)