Ilustracja dla FHP-13-02-T-S jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FHP-13-02-T-S
Numer produktu DigiKey
SAM8397-ND
Producent
Numer produktu producenta
FHP-13-02-T-S
Opis
CONN RCPT 13POS 0.156 TIN SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
13 Pozycja Gniazdo Złącze 0,156" (3,96mm) Montaż powierzchniowy Cyna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FHP-13-02-T-S Modele
Kategoria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prod.
Zakończenie
Seria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Opakowanie
Rurka
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Status części
Aktywny
Kolor izolacji
Czarne
Typ złącza
Wysokość izolacji
0,368" (9,35mm)
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-55°C - 105°C