Ilustracja dla ESD-112-T-24 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ESD-112-T-24
Numer produktu DigiKey
ESD-112-T-24-ND
Producent
Numer produktu producenta
ESD-112-T-24
Opis
CONN SOCKET 24POS 0.1 GOLD PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 Pozycja Podniesione gniazdo Złącze 0,100" (2,54mm) Otwór przelotowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ESD-112-T-24 Modele
Kategoria
Zakończenie
Prod.
Typ mocowania
Przeciwsobne
Seria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
10,0µin (0,25µm)
Status części
Aktywny
Kolor izolacji
Czarne
Typ złącza
Wysokość izolacji
0,400" (10,16mm)
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Długość styku - bolec
0,115" (2,92mm)
Styl
Przewód na płytkę
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba rzędów
2
Typ kształt
Cylindryczne
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,100" (2,54mm)