ERM8-010-05.0-S-DV-EGPS-TR
Numer produktu DigiKey
612-ERM8-010-05.0-S-DV-EGPS-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
612-ERM8-010-05.0-S-DV-EGPS-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
612-ERM8-010-05.0-S-DV-EGPS-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERM8-010-05.0-S-DV-EGPS-TR
Opis
CONN HDR 20POS SMD GOLD
Modele EDA/CAD
ERM8-010-05.0-S-DV-EGPS-TR Modele
Funkcje
Prowadnica płytki, prowadnica łącząca
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Wysokości stosu z matami
10mm, 12mm, 15mm
Wysokość nad płytką
0,351" (8,91mm)
Raster
0,031" (0,80mm)