ERM8-010-05.0-L-DV-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ERM8-010-05.0-L-DV-TR |
Opis | CONN HDR 20POS SMD GOLD |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ERM8-010-05.0-L-DV-TR Modele |
Kategoria | Liczba rzędów 2 |
Producent Samtec Inc. | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Seria | Funkcje Prowadnica płytki |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Wykończenie styku Złoto |
Status części Aktywny | Grubość wykończenia styku 10,0µin (0,25µm) |
Typ złącza Listwa, styki na listwie centralnej | Wysokości stosu z matami 10mm, 12mm, 15mm |
Liczba pozycji 20 | Wysokość nad płytką 0,351" (8,91mm) |
Raster 0,031" (0,80mm) | Bazowy numer produktu |