ERM8-010-05.0-L-DV-K-TR
ERM8-010-05.0-L-DV-K-TR
ERM8-010-05.0-L-DV-K-TR
Numer produktu DigiKey
SAM13685TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM13685CT-ND - Taśma cięta (CT)
SAM13685DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERM8-010-05.0-L-DV-K-TR
Opis
CONN HDR 20POS SMD GOLD
Modele EDA/CAD
ERM8-010-05.0-L-DV-K-TR Modele
Funkcje
Prowadnica płytki, montaż nasadowy
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Wysokości stosu z matami
10mm, 12mm, 15mm
Wysokość nad płytką
0,351" (8,91mm)
Raster
0,031" (0,80mm)