ERM8-010-05.0-L-DV-EGPS-TR
Numer produktu DigiKey
612-ERM8-010-05.0-L-DV-EGPS-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
612-ERM8-010-05.0-L-DV-EGPS-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
612-ERM8-010-05.0-L-DV-EGPS-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERM8-010-05.0-L-DV-EGPS-TR
Opis
CONN HDR 20POS SMD GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Pozycyjny Złącze Listwa, styki na listwie centralnej Montaż powierzchniowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERM8-010-05.0-L-DV-EGPS-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Liczba rzędów
2
Producent
Samtec Inc.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Funkcje
Prowadnica płytki, prowadnica łącząca
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Typ złącza
Listwa, styki na listwie centralnej
Wysokości stosu z matami
10mm, 12mm, 15mm
Liczba pozycji
20
Wysokość nad płytką
0,351" (8,91mm)
Raster
0,031" (0,80mm)