ERM5-050-02.0-L-DV-P-TR
Numer produktu DigiKey
SAM13666TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM13666CT-ND - Taśma cięta (CT)
SAM13666DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERM5-050-02.0-L-DV-P-TR
Opis
CONN HDR 100POS SMD GOLD
Szczegółowy opis
100 Pozycyjny Złącze Listwa złączy, styki na osłonie zewnętrznej Montaż powierzchniowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERM5-050-02.0-L-DV-P-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wysokości stosu z matami
7mm, 9mm
Liczba pozycji
100
Wysokość nad płytką
0,191" (4,85mm)
Raster
0,020" (0,50mm)