ERM5-020-05.0-L-DV-P-TR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 1 349
Arkusz danych
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 708
Arkusz danych
40 Pozycyjny Złącze Listwa złączy, styki na osłonie zewnętrznej Montaż powierzchniowy Złoto
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERM5-020-05.0-L-DV-P-TR
Numer produktu DigiKey
612-ERM5-020-05.0-L-DV-P-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERM5-020-05.0-L-DV-P-TR
Opis
0.50 MM EDGE RATE RUGGED HIGH SP
Wysokości stosu z matami
10mm, 12mm
Wysokość nad płytką
0,309" (7,85mm)
Raster
0,020" (0,50mm)