ERM5-020-02.0-L-DV-P-TR
Numer produktu DigiKey
SAM13653TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM13653CT-ND - Taśma cięta (CT)
SAM13653DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERM5-020-02.0-L-DV-P-TR
Opis
CONN HDR 40POS SMD GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 Pozycyjny Złącze Listwa złączy, styki na osłonie zewnętrznej Montaż powierzchniowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERM5-020-02.0-L-DV-P-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Liczba rzędów
2
Producent
Samtec Inc.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Funkcje
Prowadnica płytki, montaż nasadowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Typ złącza
Listwa złączy, styki na osłonie zewnętrznej
Wysokości stosu z matami
7mm, 9mm
Liczba pozycji
40
Wysokość nad płytką
0,191" (4,85mm)
Raster
0,020" (0,50mm)