ERF8-020-05.0-S-DV-L-K-TR
ERF8-020-05.0-S-DV-L-K-TR
ERF8-020-05.0-S-DV-L-K-TR
Numer produktu DigiKey
SAM13553TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM13553CT-ND - Taśma cięta (CT)
SAM13553DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERF8-020-05.0-S-DV-L-K-TR
Opis
CONN SOCKET 40POS SMD GOLD
Modele EDA/CAD
ERF8-020-05.0-S-DV-L-K-TR Modele
Funkcje
Prowadnica płytki, zatrzaski, montaż nasadowy
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Wysokości stosu z matami
7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm
Wysokość nad płytką
0,210" (5,33mm)
Raster
0,031" (0,80mm)