ERF8-020-05.0-L-DV-L-TR
ERF8-020-05.0-L-DV-L-TR
ERF8-020-05.0-L-DV-L-TR
Numer produktu DigiKey
SAM13551TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM13551CT-ND - Taśma cięta (CT)
SAM13551DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERF8-020-05.0-L-DV-L-TR
Opis
CONN SOCKET 40POS SMD GOLD
Szczegółowy opis
40 Pozycyjny Złącze Gniazdo, styki na osłonie zewnętrznej Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
ERF8-020-05.0-L-DV-L-TR Modele
Funkcje
Prowadnica płytki, zatrzaski
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Wysokości stosu z matami
7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm
Liczba pozycji
40
Wysokość nad płytką
0,210" (5,33mm)
Raster
0,031" (0,80mm)