ERF5-050-05.0-L-DV-K-TR
Numer produktu DigiKey
SAM13506TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM13506CT-ND - Taśma cięta (CT)
SAM13506DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERF5-050-05.0-L-DV-K-TR
Opis
CONN SOCKET 100POS SMD GOLD
Szczegółowy opis
100 Pozycyjny Złącze Gniazdo, styki na listwie centralnej Montaż powierzchniowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERF5-050-05.0-L-DV-K-TR Modele
Funkcje
Prowadnica płytki, montaż nasadowy
Wysokości stosu z matami
7mm, 9mm, 10mm
Liczba pozycji
100
Wysokość nad płytką
0,193" (4,90mm)
Raster
0,020" (0,50mm)