Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Samtec Inc.
W magazynie: 5
Arkusz danych
98 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na wtyczkę 3,33' (1,02m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERDP-049-40.00-TBR-TBL-7-D
Numer produktu DigiKey
612-ERDP-049-40.00-TBR-TBL-7-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERDP-049-40.00-TBR-TBL-7-D
Opis
CBL ASSM M-M 98POS 40" HDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERDP-049-40.00-TBR-TBL-7-D Modele
Kategoria
Raster - kabla
0,016" (0,40mm)
Długość
3,33' (1,02m)
Liczba pozycji
98
Raster - złącza
0,031" (0,80mm)