ERDP-025-40.00-TBR-TTL-5-D
Numer produktu DigiKey
612-ERDP-025-40.00-TBR-TTL-5-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERDP-025-40.00-TBR-TTL-5-D
Opis
CBL ASSM M-M 50POS 40" HDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na wtyczkę 3,33' (1,02m)
Modele EDA/CAD
ERDP-025-40.00-TBR-TTL-5-D Modele
Kategoria
Raster - kabla
0,016" (0,40mm)
Długość
3,33' (1,02m)
Liczba pozycji
50
Raster - złącza
0,031" (0,80mm)