ERCD-060-40.00-TEU-TED-1-D
Numer produktu DigiKey
612-ERCD-060-40.00-TEU-TED-1-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERCD-060-40.00-TEU-TED-1-D
Opis
CBL ASSEM M-M 120POS 40" HDR
Szczegółowy opis
120 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Krawędź karty na krawędź karty 3,33' (1,02m)
Modele EDA/CAD
ERCD-060-40.00-TEU-TED-1-D Modele
Kategoria
Raster - kabla
0,016" (0,40mm)
Liczba pozycji
120
Raster - złącza
0,031" (0,80mm)