Ilustracja dla DW-06-12-F-S-750 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DW-06-12-F-S-750
Numer produktu DigiKey
DW-06-12-F-S-750-ND
Producent
Numer produktu producenta
DW-06-12-F-S-750
Opis
CONN HDR 6POS 0.1 STACK T/H GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,100" (2,54mm) Złoto Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DW-06-12-F-S-750 Modele
Kategoria
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,170" (4,318mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - wysokość stosu
0,750" (19,050mm)
Seria
Długość - tylnej części
0,110" (2,794mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
6
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,100" (2,54mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
3,00µin (0,076µm)
Liczba rzędów
1
Kolor
Czarne
Długość - całkowita wtyku
1,030" (26,162mm)