DW-04-07-G-S-216
Numer produktu DigiKey
612-DW-04-07-G-S-216-ND
Producent
Numer produktu producenta
DW-04-07-G-S-216
Opis
CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,100" (2,54mm) Złoto Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DW-04-07-G-S-216 Modele
Kategoria
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,104" (2,642mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - wysokość stosu
0,216" (5,486mm)
Seria
Długość - tylnej części
0,110" (2,794mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
4
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,100" (2,54mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
10,0µin (0,25µm)
Liczba rzędów
1
Kolor
Czarne
Długość - całkowita wtyku
0,430" (10,922mm)