BHS-125-T-B
Numer produktu DigiKey
612-BHS-125-T-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
BHS-125-T-B
Opis
.100" HIGH-TEMP SINGLE ROW, SCRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 25 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Typ mocowania
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Seria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Opakowanie
Rurka
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,125" (3,18mm)
Status części
Aktywny
Długość styku - bolec
0,125" (3,18mm)
Typ złącza
Długość całkowita styku
0,585" (14,86mm)
Typ styku
Wtyk męski
Wysokość izolacji
0,335" (8,51mm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Typ kształt
Cylindryczne
Liczba pozycji
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Liczba rzędów
1
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP), wypełnienie szkłem
Styl
Temperatura robocza
-55°C - 125°C