BCS-119-L-D-DE-038
Numer produktu DigiKey
BCS-119-L-D-DE-038-ND
Producent
Numer produktu producenta
BCS-119-L-D-DE-038
Opis
CONN RCPT 38POS 0.1 GOLD PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38 Pozycja Gniazdo, wejście od dołu lub od góry Złącze 0,100" (2,54mm) Otwór przelotowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BCS-119-L-D-DE-038 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Seria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
10,0µin (0,25µm)
Opakowanie
Rurka
Kolor izolacji
Czarne
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,290" (7,37mm)
Typ złącza
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Styl
Przewód na płytkę
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji obciążonych
37
Prąd znamionowy (A)
4,6A na styk
Raster - powierzchnie współpracujące
Napięcie znamionowe
475V~
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP), wypełnienie szkłem
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,100" (2,54mm)