BBS-125-T-B
Numer produktu DigiKey
BBS-125-T-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
BBS-125-T-B
Opis
CONN HEADER VERT 25POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 25 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BBS-125-T-B Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Przeciwsobne
Seria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,125" (3,18mm)
Opakowanie
Rurka
Długość styku - bolec
0,125" (3,18mm)
Status części
Aktywny
Długość całkowita styku
0,585" (14,86mm)
Typ złącza
Wysokość izolacji
0,335" (8,51mm)
Typ styku
Wtyk męski
Typ kształt
Cylindryczne
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Liczba pozycji
Wykończenie styku - bolec
Nikiel
Liczba rzędów
1
Materiał izolacji
Poliester, szklane wypełnienie
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C