AW-11-03-G-D-195-075-ES-A
Numer produktu DigiKey
612-AW-11-03-G-D-195-075-ES-A-ND
Producent
Numer produktu producenta
AW-11-03-G-D-195-075-ES-A
Opis
0.80 MM FLEX STACK SMT MICRO BOA
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,031" (0,80mm) Złoto Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AW-11-03-G-D-195-075-ES-A Modele
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,047" (1,20mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,075" (1,905mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,195" (4,953mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
22
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,031" (0,80mm)