AW-11-03-G-D-185-075
Numer produktu DigiKey
612-AW-11-03-G-D-185-075-ND
Producent
Numer produktu producenta
AW-11-03-G-D-185-075
Opis
0.80 MM FLEX STACK SMT MICRO BOA
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,031" (0,80mm) Złoto Montaż powierzchniowy
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,047" (1,20mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,075" (1,905mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,185" (4,700mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
22
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,031" (0,80mm)