ADF6-10-03.5-L-4-0-A-TR
Numer produktu DigiKey
612-ADF6-10-03.5-L-4-0-A-TR-ND
Producent
Numer produktu producenta
ADF6-10-03.5-L-4-0-A-TR
Opis
CONN 0.635MM SKT 40POS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 Pozycyjny Złącze Matryca wysokiej gęstości, żeńska Montaż powierzchniowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ADF6-10-03.5-L-4-0-A-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Liczba rzędów
4
Producent
Samtec Inc.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Funkcje
Prowadnica płytki
Opakowanie
Listwa
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Typ złącza
Matryca wysokiej gęstości, żeńska
Wysokości stosu z matami
5mm, 7mm, 10mm, 12mm
Liczba pozycji
40
Wysokość nad płytką
0,144" (3,66mm)
Raster
0,025" (0,64mm)