SI-B8U341560WW
Numer produktu DigiKey
1510-1132-ND
Producent
Numer produktu producenta
SI-B8U341560WW
Opis
LED MOD LT-F562A LNR STRP 3500K
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED COB zespoły moduły Moduł LED LT-F562A Białe, ciepłe Liniowa listwa oświetleniowa
Kategoria
Prąd - próby
1,35A
Producent
Samsung Semiconductor, Inc.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
24,7V
Seria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
131lm/W
Opakowanie
Taca
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
80
Status części
Nieaktualne
Kąt widzenia
115°
Typ
Moduł LED
Funkcje
Ze złączem
Kolor
Białe, ciepłe
Rozmiar / wymiar
560,00mm x 18,00mm (dł. x szer.)
CCT (K)
4-etapowa elipsa MacAdama 3500K
Wysokość
5,20mm