RUK3216JR011CS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla RUK3216JR011CS jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RUK3216JR011CS
Numer produktu DigiKey
RUK3216JR011CS-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RUK3216JR011CS
Opis
RES 0.011 OHM 5% 1W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
56 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11 mOhms ±5% 1W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Wykrywanie prądu, odporność na wilgoć Gruba warstwa
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RUK3216JR011CS Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu, odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)