RC2012J684CS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Samsung Electro-Mechanics
Udoskonalony
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
YAGEO
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Vishay Dale
680 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RC2012J684CS
Numer produktu DigiKey
1276-5595-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC2012J684CS
Opis
RES SMD 680K OHM 5% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
54 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RC2012J684CS Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)