RC2012F6982CS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Arkusz danych
Bezpośrednie
Bourns Inc.
Vishay Dale
69.8 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RC2012F6982CS
Numer produktu DigiKey
1276-5387-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC2012F6982CS
Opis
RES SMD 69.8K OHM 1% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
54 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RC2012F6982CS Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)