RC1608F4421CS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 29 310
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 273 863
Arkusz danych
Udoskonalony
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
W magazynie: 278
Panasonic Industry
4.42 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RC1608F4421CS
Numer produktu DigiKey
1276-4707-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC1608F4421CS
Opis
RES SMD 4.42K OHM 1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
56 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RC1608F4421CS Modele
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)