RC1005J753CS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 0
YAGEO
W magazynie: 67 630
Arkusz danych
Udoskonalony
TE Connectivity Passive Product
Stackpole Electronics Inc
75 kOhms ±5% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RC1005J753CS
Numer produktu DigiKey
1276-4421-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC1005J753CS
Opis
RES SMD 75K OHM 5% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
54 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RC1005J753CS Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)