RC1005F60R4CS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 333 842
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 138 295
Arkusz danych
Similar
YAGEO
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
60.4 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RC1005F60R4CS
Numer produktu DigiKey
1276-3929-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC1005F60R4CS
Opis
RES SMD 60.4 OHM 1% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
56 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RC1005F60R4CS Modele
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)