RC0603F300CS
Numer produktu DigiKey
1276-3579-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC0603F300CS
Opis
RES SMD 30 OHM 1% 1/20W 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
56 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RC0603F300CS Modele
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)