CL32X107MQVNNNE
Numer produktu DigiKey
1276-3399-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-3399-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-3399-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL32X107MQVNNNE
Opis
CAP CER 100UF 6.3V X6S 1210
Szczegółowy opis
100 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X6S 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL32X107MQVNNNE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)